Szukasz innowacyjnych rozwiązań dla swojej restauracji?


Czym jest Szamac.pl


Przede wszystkim nie jest to kolejna aplikacja do zamawiania jedzenia na dowóz. Szamac.pl to strona internetowa i aplikacja mobilna, która umożliwia złożenie zamówienia będąc w restauracji. Można zamówić wybrane jedzenie z menu dostępnego w aplikacji bez rozmowy z kelnerem.

Szamac.pl ma wspierać aktualną obsługę klienta dodając alternatywę dla osób które nie lubią korzystać z obsługi kelnerskiej oraz w sytuacji kiedy jest duży ruch i czas oczekiwania na kelnera jest długi.

Do dań są dodane przez restauracje opisy i zdjęcia. Użytkownicy mogą pod każdym produktem dodać komentarz, ocenę i zdjęcia. Informacja o zamówieniu trafia automatycznie do systemu zarządzania zamówieniami danej restauracji. Po złożeniu zamówienia klient może zapłacić wykorzystując łatwe i szybkie metody płatności online.

Jakie korzyści odniesiesz?


Dzięki unikalności tego typu zamawiania Twoja restauracja zyska popularność jako innowacyjna, nowoczesna i prokliencka.

Szamac.pl pozwoli Ci na uzyskanie informacji zwrotnej od klienta o konkretnym produkcie z menu, a to dzięki temu że komentarze, które dodają klienci są przypisane do konkretnego produktu a nie całej restauracji.

Zyskasz większe zamówienia ponieważ klient będzie widział co zamawia, a zdjęcia bardziej zachęcają do zjedzenia niż opis. Taki efekt uzyskujemy dzięki temu że restauracje jak i klienci mogą dodawać zdjęcia do konkretnego produktu.

Dzięki Szamac.pl Twoi kelnerzy zostaną częściowo odciążeni z przyjmowania zamówień, a dzięki temu zwiększy się zadowolenie klientów ponieważ nie będą musieli już czekać za obsługą aby złożyć zamówienie.

Jak to wygląda z strony twoich klientów?


Klient przychodzi do restauracji, siada przy stoliku i w karcie widzi ulotkę z kodem QR oraz adresem URL.

Po zeskanowaniu kodu jeśli klient nie ma aplikacji będzie mógł ją pobrać, bądź skorzystać z strony internetowej. Jeśli natomiast skorzysta z URL to od razu trafi na stronę.

Niezależnie, którą opcję klient wybrał trafi na stronę z menu twojej restauracji. Menu na tej stronie to lista produktów z ceną i głównym zdjęciem.

Klient może kliknąć w wybrany produkt i podejrzeć szczegóły o nim takie jak: zdjęcia, opis, alergeny, skład, opinie użytkowników z zdjęciami potrawy.

Po wybraniu dania, doda się on do menu znajdującego się w prawej części strony, możemy dalej przeglądać menu i skompletować zamówienie lub przejść dalej.

Po przejściu dalej klient zobaczy podsumowanie gdzie wybierze metodę płatności i numer stolika, do którego będzie dostarczone jedzenie.

Następnym krokiem jest płatność, po zapłaceniu klient zobaczy stronę z podziękowaniem.

Teraz klient będzie oczekiwać na zrealizowane zamówienie, ale w każdej chwili może domówić co tylko chce w ten sam sposób.

Po zjedzeniu klient zostanie poproszony o wystawienie opinii. Opinia składa się z oceny w gwiazdach, zdjęć i opisu. Każda opinia jest przypisana do konkretnego produktu.

Opinie


Stworzyliśmy innowacyjny system ocenia. Działa on tak że dodaje się opinie do konkretnego dania a nie całej restauracji. Opinia może składać się z oceny w gwiazdkach, komentarza oraz zdjęć. Taki system oceniania pozwoli na uzyskanie informacji zwrotnej od klienta o konkretnym produkcie i na tej podstawie można udoskonalać potrawy.

Drugim atutem takiego systemu oceniania jest to że ewentualne negatywne opinie będą dotyczyć tylko jednego produktu dzięki czemu nie będą automatycznie niszczyć opinii całej restauracji.


Chcesz wiedzieć więcej?


Zostaw nam swój numer telefonu, a my do Ciebie oddzwonimy i o wszystkim Ci opowiemy.

*

Albo napisz do nas

*
*
*